Türkçe English

Ana Sayfa Ürünler
 
 
 

Hakkımızda

 
   
 
 

Özmen Hakkında

Özmen Plastik Kalıpçılık İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2004 yılında kurulmuştur. Firmamızın ana faaliyet konusu plastik kova ve plastik gıda saklama kabı üretimidir.

 

Tasarım, Ürün Geliştirme, Kalıp Üretimi, Plastik Kova Üretimi, Plastik Gıda Saklama Kabı Üretimi, Ofset Baskı gibi tüm prosesler firmaya ait olan İstanbul-Ümraniye 'deki 2000 m² kapalı alanda gerçekleşmektedir.

 

 

 

Plastik Kova Üretimi

Plastik kova ürünlerinin ve kalıplarının tasarımından üretimine kadar tüm prosesler bünyemizde gerçekleşmektedir. Plastik kova ürünlerimiz 1,0 litreden başlayarak 20 litre kapasiteye kadar 16 ana modele sahiptir.

 

Tüm plastik kova ve saklama ürünlerimiz üzerine 6 renkli ofset grafik baskısı mümkündür. Talep doğrultusunda çeşitli renklerde ve tiplerde özel üretimler mümkündür.

 

 

Tasarım & Ürün Geliştirme

Geliştirmeye yönelik çalışmalarına kararlılıkla devam eden Özmen Plastik, yeni plastik kova tasarımlarını, mevcut plastik kova kalıplarının tasarımını, dışarıdan talep edilen sac metal ve plastik enjeksiyon kalıpların tasarımını bünyesinde başarıyla ve titizlikle gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi

Plastik kova üretimi için gerekli tüm kalıpların üretimi firma bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

 

Özmen Plastik aynı zamanda dışarıdan gelen kalıp tasarım ve üretim taleplerini de karşılamaktadır. Üretilen tüm kalıpların enjeksiyon testleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

 

 

Sac Metal Kalıp Üretimi

Kalıp üretim departmanımızda sac metaller için kesme ve bükme kalıpları üretilmektedir.

 

Kalıp elemanlarına ait tüm işlemler işleme merkezlerimizde gerçekleşmektedir.

 

 

Ofset Baskı

Tüm plastik kova ve saklama ürünleri üzerine 6 renkli ofset grafik baskı yapabilen donanıma ve tecrübeye sahibiz.

 

 
 
 
 

ÖZMEN Plastik Kalıpçılık İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.